ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.06.2015 | 12:19

Міськрада хоче демонтувати борд, на встановлення якого дав дозвіл виконком

Міськрада хоче демонтувати борд, на встановлення якого дав дозвіл виконком

Заступник міського голови Сергій Васильченко повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що зараз у Кіровограді починається демонтаж незаконно встановленого біл-борду. В.о. міського голови Іван Марковський також анонсував учора демонтаж реклами і навіть запрошував журналістів.

Директор рекламного агентства «РІО» Руслан Мамедов у коментарі «РК» повідомив, що демонтаж незаконний і дозвіл на встановлення конструкції видав виконком міської ради.

«Виконком 7 травня прийняв рішення про надання дозволу на встановлення борду. Ми одразу сплатили у бюджет кошти за користування землею і встановили конструкцію. У нас є квитанція про сплату 16 тисяч гривень», - пояснює власник рекламного агентства.

Проте з невідомих причин 12 травня рішення визнали таким, що втратило чинність. Офіційною підставою було якесь опитування щодо встановлення реклами на цьому місці. Але рекламне агенство за період з 7 по 12 травня вже витратило кошти на встановлення конструкції і навіть отримало заявку на розміщення реклами. У разі демонтажу фірма отримає чималі збитки. До того ж, згідно рішення, про демонтаж конструкції мали попередити власників, але жодного листа з міської ради у рекламній агенції не отримували. 


«Я говорю Васильченку, що ми сплатили кошти у бюджет, і хто нам їх тепер поверне. А він відповідає, що ніхто. Це повне беззаконня. Так міська рада може дати дозвіл на будівництво будинку. А потім відмінити рішення. Тоді що, треба зносити будинок?», - говорить власник «РІО».

Наразі власники рекламної конструкції викликали міліцію і в разі демонтажу конструкції планують звертатись до суду.

Цікавим є те, що у місті є десятки рекламних конструкцій, строк дії договорів яких минув уже багато років, але їх до сих пір не демонтували. Також усі пам’ятають гучне рішення виконкому про демонтаж незаконно встановленої реклами мережі аптек «Ліки+». Проте їхня реклама й досі «прикрашає» місто, а чиновники міськради пояснюють це тим, що «фірми, яка б зайнялась демонтажем немає». Не виключено, що в цій ситуації має місце особистий конфлікт на фоні політичних інтересів. 

1748 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.