ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.06.2019 | 10:24

Міський голова Кропивницького зустрівся із мешканцями однієї з багатоповерхівок. ФОТО

Міський голова Кропивницького зустрівся із мешканцями однієї з багатоповерхівок. ФОТО

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся із мешканцями багатоповерхівки, що по вулиці Героїв України, 36. Про це йдеться на сайті міськради.

Представники будинку були на прийомі у міського голови, де просиои допомоги у вирішенні низки питань життєдіяльності будинку.

Двір багатоповерхівки виглядає дуже охайно: внутрішньодворові дороги тут відремонтували у 2017-2018 роках, на це витратили понад 2 мільйони бюджетних коштів, виконали і поточний ремонт даху.

"Справа суттєво зрушила з місця, коли у вашої території з’явився закріплений депутат. Ним став секретар міської ради Андрій Табалов. Ми відразу знайшли спільну мову і організували дієву співпрацю", – розповіла мешканка мікрорайону, завідуюча одного із будинків Тетяна Гуркович.

Проте, за словами мешканців, нещодавно відремонтований дах під час сильних дощів почав частково протікати. А покладений асфальт у деяких місцях просів і дощова вода тепер при зливах затікає у під’їзди.

Андрій Райкович поставив завдання виправити ситуацію. Підрядник, що ремонтував дах, пообіцяв, що всі недоліки усуне вже цими вихідними. А до кінця червня перероблять і неправильно виконане асфальтування двору.

Турбує мешканців і ліфт, який не працює у одному з під’їздів. До того ж, цьогоріч з нього викрали електронне обладнання, що значно здорожчало ремонтні роботи. На відновлення роботи підйомника необхідно не менше 80 тисяч гривень. Начальник ГУ ЖКГ міської ради Тетяна Савченко запевнила, що відновлювальні роботи ліфта включено до плану і почнуться вони вже у липні.

"Ми повинні чути людей. А люди не повинні приходити на прийом і випрошувати зробити те, що міська влада має зробити по закону. Вони не мають чекати роками, адже їхні проблеми – це звичайні господарські питання, які виконують у робочому порядку. Тому їх вирішення не відкладайте, а беріться за роботу негайно", – наголосив Андрій Райкович.

Мешканці почули позицію осільника міста і подякували йому за плідну роботу на громаду Кропивницького. 

338 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.