ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.02.2021 | 10:32

Очільник Кропивницького: Водії маршруток мають виконувати свої обов'язки

Очільник Кропивницького: Водії маршруток мають виконувати свої обов'язки

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернувся до перевізників, аби ті жорстко дотримувалися графiкiв та тримали маршрутнi таксi в чистотi. Про це він наголосив сьогоднi, 22 лютого, пiд час апаратної наради.

Так, Райкович поставив завдання управлiнню транспорту та зв’язку міськради провести нараду з керiвниками пiдприємств-перевiзникiв мiста з вимогою налагодити роботу маршрутних таксi. Водiї мають виконувати свої обов'язки: забезпечити пасажирам безпечний, чистий, справний транспорт, квитки за проїзд i мати вiдповiдну фiнансову документацiю.

"Не важко уявити, щоб взагалi зараз було б в мiстi, зважаючи на те, як ганебно працюють приватнi перевiзники. Наведiть лад в перевезеннях! Негайно!", – переконаний мiський голова.

Крім цього, Андрій Райкович нагадав, що нині у комунальному транспорті, через карантиннi обмеження, не мають права взяти нiкого, окрiм як пасажирiв на сидячi мiсця. На кожному урядовому селекторi міський голова звертається звертається до прем'єр-мiнiстра з проханням переглянути цю норму хоча б для мiст, де є помiтний спад пандемiї. Але вирiшення питання з мiсця поки не зрушилося.

Читайте також: Керівництво міста звернулося до комунальників, аби ті краще прибирали Кропивницький

410 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.