ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.06.2020 | 15:42

Міський голова Кропивницького – один із ініціаторів новоствореної партії "Пропозиція"

Міський голова Кропивницького – один із ініціаторів новоствореної партії "Пропозиція"

Міські голови Кропивницького – Андрій РайковичДніпра – Борис Філатов, Миколаєва – Олександр Сенкевич, Чернівців – Олексій Каспрук, Житомира – Сергій Сухомлин,  Каховки – Андрій Дяченко сьогодні, 19 червня, презентували нову партію "Пропозиція". Про це йдеться на сайті "Інтерфакс-Україна".

Партія ставить за мету збудувати в країні ефективну систему місцевого самоврядування та об'єднати для цього професіоналів не тільки зі сфери місцевого самоврядування.

"Мiськi голови, голови селищних рад нiколи не будуть опозицiонерами до своєї країни i нiколи не стануть ворогами державi Україна. Ми маємо власну позицiю, маємо конкретнi пропозицiї, як зробити Україну заможною, а життя людей – комфортним. Маємо значний досвiд у розбудовi реальної економiки, у розвитку мiсцевого самоврядування. Потужна пiдтримка громади – це переконливо i важливо, але водночасчас, реалiзацiя полiтики, навiть мiсцевого масштабу, потребує конкретної депутатської пiдтримки у сесiйних залах мiських рад – це такий становий хребет самоврядування: полiтична платформа може бути успiшною за наявностi сильної команди", – зазначив Андрій Райкович.

"Пропозицiя" вiдкрита для представникiв мiсцевого самоврядування, громадських органiзацiй, активних i небайдужих громадян –професiоналiв у всiх сферах життєдiяльностi громади: державного будiвництва, економiки, фiнансiв, культури, охорони здоров’я, освiти.

Міські голови відкинули звинувачення в будь-якому "сепаратизмі" і акцентували, що заможні громади стануть основою заможній єдиної України.

Творці партії "Пропозиція" запрошують долучитися представників місцевого самоврядування, професіоналів у сферах державного будівництва, економіки, фінансів, культури, медицини, освіти, представників громадських організацій, активних і небайдужих громадян.

Нова партія має назву "Пропозиція". Засновники вважають, що місцеве самоврядування має стати самостійною і найважливішою гілкою влади, яку необхідно перебудовувати "знизу-вгору",  йдеться у заяві партії.

На 3 липня у "Пропозиції" планують офіційний з'їзд членів нової партії.

386 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.