ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.10.2019 | 12:42

Міська влада Кропивницького інвестувала кошти у послуги соціальної профілактики: є перші результати. ФОТО

Міська влада Кропивницького інвестувала кошти у послуги соціальної профілактики: є перші результати. ФОТО

Цьогоріч у Кропивницькому за сприяння міської ради вперше закупили послуги соціальної профілактики. Про це сьогодні, 17 жовтня, розповів виконавчий директор БО "100 відсотків життя. Кропивницький" Костянтин Данильченко під час престуру до центру пробації.

"На це виділили 130 тисяч гривень із міського бюджету. Приємно, що влада готова інвестувати кошти у соціальну сферу. У березні ми закупили відповідні послуги, і за цей час уже надали понад 160 послуг", – зазначив Данильченко.

До заходу долучилися секретар міської ради Андрій Табалов та депутат міськради Олег Краснокутський. Представників влади відзначили подяками за плідну співпрацю.

"Попередньо ми провели низку зустрічей із представниками, які надають послуги соцпрофілактики. Для міської влади – це новий досвід. На мою думку, громадяни, які були за ґратами або там нині перебувають, опісля можуть бути повноцінними членами нашої територіальної громади. А цьому треба всебічно сприяти та створювати умови. Саме тому і виділили кошти задля закупівлі таких послуг. Будемо намагатися співпрацювати і надалі", – зауважив Табалов.

За словами координатора пенетенціарного напрямку Олександра Камінського, для кожного клієнта центру обирають свій підхід.

"Двічі на тиждень наш соціальний працівник проводить консультації із клієнтами щодо профілактики небезпечних хвороб, допомагає із працевлаштуванням. Якщо необхідна допомога інших фахівців, їх залучають. Наприклад, цьогоріч працював психолог, який провів 48 консультацій із адаптації серед засуджених, котрі потрапили у складні життєві ситуації. Юрист надав 58 правових консультацій", – повідомив Камінський.

Під час престуру продемонстрували приміщення центру пробації, а саме: кабінети соцпрацівника та психолога, спортивний зал.

562 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.