ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.03.2018 | 12:55

Минулого року загальний вилов риби на Кіровоградщині склав більше двох тисяч тонн

Минулого року загальний вилов риби на Кіровоградщині склав більше двох тисяч тонн

У Кiровоградськiй областi в 2017 роцi загальний вилов водних бiоресурсiв суб’єктами аквакультури та користувачами, якi здiйснювали промисловий вилов склав 2305 тонн риби. Це на 196 тонн бiльше, нiж у 2016 роцi, де було добуто 2109 тонн риби. Про це повідомляє прес-служба Держрибагенства України.

В зонi контролю Кiровоградрибоохорони  промисловий вилов водних бiоресурсiв здiйснювали 19 користувачiв, з них: 12 – на Кременчуцькому водосховищi та 7 – на Кам’янському водосховищi. Так, за рiк у Кременчуцькому водосховищi виловили понад 873 тонни риби, з яких більше 548 тонн –лiмiтованих видiв риб. Показник освоєння квоти на даному водосховищi склав 93%. У Кам’янському водосховищi було добуто понад 696 тонн. У цьому водосховищi вилов водних бiоресурсiв здiйснювався без встановлення лiмiтiв – в межах прогнозу допустимого вилову.  Також в областi вилов риби здiйснювали суб’єкти аквакультури. За минулий рiк ними було добуто 997,9 тонн водних бiоресурсiв, а саме: короп/сазан – 300 тонн, рослиноїднi (товстолоб, бiлий амур) – 574,6 тонн, сомовi – 15,9 тонн, iншi (щука, судак, карась) – 107,3 тонни.  

Звiтнiсть за формою № 1А-риба (рiчна) «Виробництво продукцiї аквакультури за 2017 рiк» Кiровоградрибоохоронi надали 226 суб’єктiв господарювання. З поданих звiтiв – 181 були вiд фiзичних осiб-пiдприємцiв, 45 – вiд юридичних осiб. Загалом, фiзичними особами-пiдприємцями за рiк виловлено 629 тонн риби, юридичними особами – 368 тонн. Найбiльше риби добули пiдприємства Онуфрiївського та Свiтловодського районiв, міста Свiтловодська. Українська аквакультура має значний потенцiал розвитку в частинi збiльшення обсягiв виробництва та урiзноманiтнення об’єктiв аквакультури. Розвиток рибного фермерства (аквакультури) є одним з напрямiв, на якому Держрибагентство зосередить зусилля у 2018 роцi.

296 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.