ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.12.2018 | 11:11

Микола Гамальчук: Люди вірять, що депутат може їм допомогти або захистити

Микола Гамальчук: Люди вірять, що депутат може їм допомогти або захистити

Депутат виборчого округу №14 Микола Гамальчук учора, 21 грудня, першим звітував перед своїми виборцями під час публічного звіту депутатів фракції «Наш край» у міській раді Кропивницького. Йому довіряють представляти громаду у міськраді уже 20 років поспіль. Тож він, як ніхто, знає про проблеми, очікування, здобутки на окрузі.

«Я від своїх виборців завжди знаходжусь на відстані максимум пари кварталів чи телефонного дзвінка. Я живу на території свого округу і майже щодня зустрічаю тих, хто мене обрав. Ми часто говоримо з людьми і тому я завжди в курсі, що відбувається у мене на окрузі. Це є ознакою того, що мені люди довіряють. А це для мене – найголовніше. Люди вірять, що депутат може їм допомогти або захистити – і я намагаюся робити все, що можу, для вирішення людських проблем»,зазначив Микола Гамальчук. 

Він наголосив, що під час зустрічей та щотижневих депутатських прийомів отримує від людей не лише скарги та пропозиції, а й реальну допомогу. Як голова постійної комісії міської ради Кропивницького з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики відвідав 14 засідань цієї комісії, ініціював два депутатських запити групи депутатів щодо збільшення коштів міським медикам та освітянам. Адресати запитів – Верховна Рада України, КабМін, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти України. Тоді міській раді не вистачало 68 мiльйонiв гривень на заклади охорони здоров’я i 63 мiльйони – на загальноосвiтнi заклади. Щоб виправити ситуацiю депутати і звернулися до центральних органiв влади.

«У наступному році ми і надалі ремонтуватимемо дороги, освітлюватимемо вулиці, вирішимо питання пуску маршрутки по вулиці Пушкіна в один бік, по вулиці Верхня Биківська – в інший. Облаштуємо дитячі майданчики  поруч з будинком № 3 по вулиці Соборній і біля будинку № 20 по вулиці Миргородській. Добиватимемося виділення бюджетних асигнувань на заміну 60 вікон на металопластикові конструкції у поліклініці № 1. І обов’язково   продовжимо ремонти в яслах-садку № 52 “Казковий”», – пообіцяв виборцям  Микола Гамальчук і додав, що без своїх помічників на окрузі він навряд, чи впорався б, тож подякував кожному з них.

327 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.