ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.12.2019 | 14:51

Мешканців Кропивницького запрошують на вечорниці

Мешканців Кропивницького запрошують на вечорниці

У п'ятницю, 13 грудня, у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка пройдуть Андріївські вечорниці. Про це інформують на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

"Незважаючи на те, що Андрій Первозванний – християнський святий, обряди й традицiї цього дня сягають язичницьких часiв. З усiх свят день Андрiя Первозванного є одним iз найтаємничiших, найцiкавiших, цього дня вiдбуваються заклинання й передбачення майбутнього, ритуали з калитою та iншi ворожiння. А щодо ворожiнь, то є вiрування, що Андрiєва нiч допомагає незамiжнiм дiвчатам пiзнати свою долю: чи доведеться ще рiк дiвувати, чи на щасливицю чекає вдале замiжжя. Веселi гуляння iз жартами i рiзноманiтними витiвками – ось головнi заняття цього вечора", – йдеться у повідомленні.

У програмi вечора: книжковi виставки: "Звичаї нашого народу", "Народнi обереги"; театралiзованi виступи творчих колективiв; конкурси; кiнохата; майстеркласи; фотозона; веселунки; частування варениками та солодощами з запашним чаєм.

Усiм Андрiям – гарантують подарунки.

Початок – о 17 годині.

За детальною  iнформацiєю звертайтеся за телефоном – 050-569-90-07 – головний бiблiотекар сектору соцiокультурної дiяльностi Христина Корінь.

266 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.