ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.05.2019 | 15:45

Мешканці області через борги перед дітьми позбулися земельних ділянок

Мешканці області через борги перед дітьми позбулися земельних ділянок

На Кіровоградщині з початку року на відкриті торги виставили 34 земельні ділянки, з них 14 успішно реалізували. Колишні власники позбулися права на них у зв’язку з багатотисячними боргами. Оскільки не змогли погасити їх самостійно, довелося попрощатися з майном. Про це повідомив керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

«Упродовж кількох місяців левова частка земельних ділянок була реалізована через борги з аліментів. Зокрема у західній частині Кіровоградщини після примусової реалізації майна понад 78 тисяч гривень від свого тата отримала 10-річна донька Ганна з Голованівського району. Чоловік не надавав своїй колишній родині фінансової підтримки впродовж 12 років. Аналогічна ситуація склалася і у Гайворонському районі. Там місцевий мешканець позбувся землі, яку успішно купили на торгах. Завдяки цьому його донька Анастасія отримала понад 54 тисяч гривень аліментів», – зауважив Вадим Гуцул.

Реалізацію проводили і у зв’язку з банківськими боргами. Загалом із початку року шляхом проведення відкритих торгів земельних ділянок виручили майже 690 тисяч гривень.

215 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.