ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.05.2020 | 14:36

Мешканець області, який перший в Україні зробив веломобіль, виїхав на випробувальний маршрут. ФОТО

Мешканець області, який перший в Україні зробив веломобіль, виїхав на випробувальний маршрут. ФОТО

Перший в Українi веломобiль, який зробив Олексiй Ганшин iз села Китайгород Олександрiвського району Кiровоградської областi, виїхав на випробувальний маршрут довжиною 380 кілометрів. Про це йдеться у сайті Суспільного.

24 травня розробник лежачого велосипеда виїхав iз Китайгорода на маршрут Смiла-Черкаси-Золотоноша-Переяслав-Хмельницький-Бориспiль-Бровари-Козелець. 

"Якщо у мене не вийде проїхати мiст у Черкасах, то доведеться робити "гак" через Канiв", – розповів Олексiй Ганшин.

Мета подорожi – проїхати веломобiлем 380 кіломтрів рiвною дорогою за один день. По дорозi Олексiй викладає фото свого мiсцезнаходження на своїй сторiнцi у Фейсбук, де звiтує про пройдений кiлометраж та середню швидкiстьь руху.

Веломобiль Олексiй Ганшин зробив з пластику та металу за рiк. Витратив на матерiали майже 20 тисяч гривень. Вага веломобiля – 40 кiлограмiв, розвиває швидкiсть до 45 кiлометрiв на годину. Веломобiль має сонячнi батареї, якi заряджають повербанк, вiд якого живляться фари вночi та можна заряджати телефон. Свою модель винахiдник назвав "Пiлiгрим".

"Суть веломобiля – це комфортний лежачий велосипед із корпусом. Вiн не потребує джерел енергiї. Якщо ввiйти в нормальний режим роботи тiла, то людина може без проблем проїхати до 300 кiлометрiв, це не викликає великого навантаження. На велосипедi людина сидить – i це збiльшує опiр повiтря, а на веломобiлi положення тiла – лежаче. Крiм того, є захист вiд дощу та сонця", – зазначив Ганшин.

Майстер розповів і про недолiки веломобiля.

"Якщо велосипед можна затягти на другий чи третiй поверх, вiн не потребує багато мiсця для зберiгання, то веломобiлю потрiбен гараж. I не зручно часто вилазити та залазити в нього. Не зручно зiскакувати з бордюрiв, все-таки йому потрiбна велодорiжка",  – наголосив чоловік.

За освiтою Олексій – технiк електрозв’язку. Виготовленням лежачих велосипедiв займається 13 рокiв.

Читайте також: Мешканець Кіровоградщини виготовив першу в Україні модель веломобіля

251 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.