ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.09.2019 | 14:17

Марихуана та метамфетамiн: у Кропивницькому піймали осіб, які збували наркотики

Марихуана та метамфетамiн: у Кропивницькому піймали осіб, які збували наркотики

Полiцейськi Кіровоградщини викрили трьох осiб, причетних до збуту наркотикiв. Про це йдеться на сторінці у соцмережі поліції області.

Правоохоронцi вилучили з незаконного обiгу наркотичнi засоби та психотропнi речовини, вiд реалiзацiї яких зловмисники розраховували отримати прибуток – близько 200 тисяч гривень.

Полiцейськi отримали iнформацiю про те, що двоє мешканцiв сусiдньої областi, 34 та 20 рокiв, шляхом закладок збувають на територiї Кропивницького забороненi речовини.

У ходi проведення санкцiонованого обшуку автомобiля, який використовували особи, працiвники управлiння протидiї наркозлочинностi спiльно зi слiдчим Кропивницького вiддiлу полiцiї вилучили концентрат iз макової соломи, марихуану та психотропну речовину – метамфетамiн.

Окрiм того, за мiсцем проживання 20-рiчного кропивничанина провели санкцiонований обшук. У результаті вилучили близько 100 пакетів доз наркотичного засобу – марихуани, пристрої для фасування та її вживання.

Громадянина затримали у порядку статтi 208 КПК України.

За результатами проведених вiдповiдних експертиз, за цими фактами приймуть рiшення щодо притягнення осiб до кримiнальної вiдповiдальностi за ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв) Кримiнального кодексу України.

Санкцiєю статi передбачено покарання – позбавлення волi на строк до 10 рокiв iз конфiскацiєю майна.

190 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.