ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Маленькі історії рідного міста: у Кропивницькому виставили на показ дитячі роботи. ФОТО

Маленькі історії рідного міста: у Кропивницькому виставили на показ дитячі роботи. ФОТО

До Дня міста у картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», що є відділом Кіровоградського обласного художнього музею, відкрили виставку «Маленькі історії рідного міста».

- В експозиції представлені твори учнів відмінника освіти України, старшого викладача кафедри дизайну Кропивницького інституту приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань» Ірини Зантарії.
З 2016 року в стінах обласного художнього музею вона щотижня проводить майстер-класи з образотворчого мистецтва з циклу «Сонячний пензлик». У липні 2018 року у зв’язку з появою дорослої аудиторії студія отримала назву «ART-TIME». За весь період співпраці з Іриною Михайлівною у музеї відкрито багато дитячих виставок, як персональних так і тематичних.
Нова експозиція «Маленькі історії рідного міста» присвячена темі міста та пригодам людей, які в ньому живуть. Визначившись з темою учні творчо. Працювали над нею протягом всього літа, щоб презентувати свої твори до Дня міста. Наймолодшому учаснику виставки чотири, а найстаршому п’ятнадцять років. Свої акварелі експонують: Михайло Ковальов та Ніна Царенко. Роботи виконані гуашевими фарбами представили: Георгій Романовський, Поліна Довженко, Ганна Лисогор, Денис Тупчій, Софія Ляшенко та Валерій Балюк.У змішаній техніці працювали: Влад Івлєв, Кирило Давидов, Богдана Самуха та Максим Довженко. Графічну роботу експонує Наталія Солонченко,
 - розповіла науковий співробітник відділу Тетяна Костенко.

Додамо, що всі юні художники отримали грамоти з рук співробітників обласного художнього музею, а чисельні присутні - дорослі й малеча, що зібралися прямо на тротуарі Великої Перспективної - велику втіху й задоволення від споглядання малюнків, розміщених за склом вікон музейної споруди.

Фото автора

480 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.