ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.03.2021 | 13:41

Майже три сотні кропивничан уже вакцинували від COVID-19

Майже три сотні кропивничан уже вакцинували від COVID-19

Iз 25 лютого у Кропивницькому стартував I етап вакцинацiї осiб, якi належать до критичної групи ризику iнфiкування. Серед них – медичнi працiвники, якi працюють у лiкарнях iз хворими на COVID-19, вiйськовослужбовцi, працiвники та мешканцi iнтернатiв чи iнших спецiалiзованих закладiв iз догляду за лiтнiми людьми. 

Станом на 3 березня отримали щеплення 272 кропивничан, серед яких – понад пiв сотнi працiвникiв центральної мiської лiкарнi, яка є госпiтальною базою для хворих на коронавiрус в обласному центрi.

Для проведення I етапу вакцинацiї у Кропивницькому при центрi первинної медико-санiтарної допомоги № 2 створили одну мобiльну бригаду у складi двох лiкарiв, чотирьох медсестер i водiя. Її очолює сiмейний лiкар Ярослав Сушко, який став першим медичним працiвником в областi, вакцинованим вiд коронавiрусу. Уся команда медичної бригади, яка проводить щеплення, пройшла вiдповiдне навчання з iмунiзацiї в Києвi, i працює щодня за розробленим графiком. Вакцинацiя осiб iз категорiї ризику проводиться добровiльно i безкоштовно.

Нині згоду на вакцинацiю вiд COVID-19 дали близько 400 медичних працiвникiв iз Кропивницького. Усього ж мiсто отримало 4186 доз вакцини Oxford/AstraZeneca, купленої коштом державного бюджету. Вакцина вироблена в Iндiї, має локальну назву Covishield.

Читайте також: Головний лiкар Добровеличкiвської лiкарнi зробив щеплення вiд COVID-19

347 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.