ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2020 | 15:40

Майже сотню людей на Кіровоградщині протестують на наявність коронавірусної інфекції

Майже сотню людей на Кіровоградщині протестують на наявність коронавірусної інфекції

Станом на 23 березня на облiку ДУ «Кiровоградський обласний лабораторний центр» знаходиться 83 особи, які прибули в область із країн, де зафiксували спалахи коронавiрусної iнфекцiї. Про це пiд час брифiнгу в ОДА повiдомила в.о. директора державної установи «Кiровоградський обласний лабораторний центр» Надiя Оперчук

На облiку перебувають люди з таких населених пунктiв: Кропивницький – 38, Кропивницький район – 1, Олександрiя – 14, Гайворонський – 3, Голованiвський – 1, Добровеличкiвський – 1, Долинський – 11, Знам’янський – 1, Новоукраїнський – 1, Новгородкiвський – 2, Маловискiвський – 1, Компанiївський – 2, Олександрiвський - 1, Онуфрiївський – 2, Свiтловодський райони – 4. 

Усi зареєстрованi особи знаходяться на самоiзоляцiї за мiсцем свого проживання, почувають себе добре, пiдвищення температури тiла та ознаки ГРВI у них вiдсутнi. Пiсля отримання експрес-тестiв на COVID-19 лiкарi перевiрять тих громадян, якi повернулися з-за кордону, i яким не проводили тестування на коронавiрус. 

Як раніше повідомляв РК, на Кіровоградщині отримають 5800 експрес-тестiв на COVID-19 i 1920 ПЛР-тестiв для полiмеразно-ланцюгової реакцiї, якi є пiдтверджуючими.

Читайте також:Кропивницький: під час карантину вчителі мають дистанційно спілкуватися із учнями

Церква проти коронавірусу, або чому священики окропили місто святою водою

Продуктивний карантин: як кропивничани можуть цікаво та пізнавально провести час удома

442 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.