ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Майже 18,3 тисячі гектара землі отримали атовці Кіровоградщини

 

Від часу запровадження ініціативи Урядом натепер у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 9693 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 18,27 тис. гектара. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (1558 - площею майже 3,07 тис. га), Кропивницькому (985 - площею 1,79 тис. га), Олександрійському (746 – 1,47 тис.га),Олександрівському (681 – понад 1,32 тис.га), Знам’янському (678 - площею 1,3 тис. га) районах.

В цілому в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 13313 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 25,2 тис. гектарів.

Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації отримали учасники АТО у Новомиргородському (2512), Кропивницькому (1264), Знам’янському (1117), Олександрівському (996),Олександрійському (871) районах Кіровоградщини.

Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Для реалізації громадянами України, які брали участь у антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної та комунальної власності на території регіону, землевпорядники області зарезервували 390,09 га земель. Найбільше таких земель у Гайворонському (60,71 га), Новомиргородському (38,66 га), Онуфріївському (30,55), Компаніївському (28,96), Знам’янському (27,91 га).

Довідково.

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО (ООС) та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Із матеріалами про вільні ділянки можна ознайомитись у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області в рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».

275 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.