ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Майже 17,3 мільйона гривень надійшло до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки з початку 2018 року

 

Упродовж ІІІ кварталів 2018 року продано органами місцевого самоврядування 27 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 3,954 га на суму 5,88 млн гривень.

Проведено 96 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 159 земельних ділянок загальною площею 2,428 тис.га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 11,470 млн грн, та продано 1 земельну ділянку у власність площею 0,003 га, ціна продажу якої склала 12,732 тис. гривень.

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 64 земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 106 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2,056 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати - 8,890 млн грн.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2018 року надійшли кошти в сумі 17,267 млн грн.

Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

180 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.