ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Майже 1,8 млн грн надійшло до місцевих бюджетів за надані землевпорядниками Кіровоградщини адмінпослуги

 

За січень-серпень 2020 року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,78 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 1,67 млн грн отримано за надання 15 844 відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку. Ще 49,12 тис. грн надійшло за надання 779 викопіювань з Публічної кадастрової карти. За виправлення 257 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджет поповнено на 70,23 тис. гривень.

Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 107 080 адмінпослуг, із яких 90 200 — громадяни отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярністю користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (30 920); видачі витягу з ДЗК про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (27 782); надання за зверненням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відомостей з ДЗК у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації ДЗК (12 400); виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (14 344) та інші.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

874 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.