ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2019 | 11:38

МАФи замість гаражів у Кропивницькому більше не з’являтимуться – Андрій Райкович

МАФи замість гаражів у Кропивницькому більше не з’являтимуться – Андрій Райкович

Недобросовісні підприємці більше не зможуть зводити МАФи на земельних ділянках, отриманих під будівництво гаражів: депутати міської ради підтримали пропозицію Андрія Райковича і погодили проект рішення, яким забороняється зміна цільового призначення землі. Про це інформує пресслужба міської ради.

На заваді таким оборудкам стане відтепер рішення міської ради, прийняте вчора,  8 жовтня, під час чергового засідання сесії міської ради. Відповідно до прийнятого рішення, буде  обмежено надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність або користування для будівництва індивідуальних гаражів та зміну цільового призначення земельних ділянок, переданих для такого будівництва.

"Я вдячний кожному, хто проголосував, і підтримав мою ініціативу, Це дуже негарно, коли до справи беруться перекупники. Землю виділяємо під гараж, а там за кілька тижнів МАФ виростає. Мені перед людьми соромно за таке. Тому я переконаний, що ми зробили абсолютно правильний і виважений крок", – зазначив рішення міської ради Андрій Райкович. – 

Обмеження триватимуть до затвердження Порядку набуття прав на землю комунальної власності у місті Кропивницькому. Ініціативу впровадити своєрідний мораторій Андрій Райкович виявив через низку повідомлень про дивовижне перетворення  гаражів, які б мали з'явитися на виділених ділянках, на торговельні заклади.

146 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.