ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.03.2017 | 12:30

Люстрований заступник начальника управління СБУ Кіровоградщини оскаржує звільнення

Люстрований заступник начальника управління СБУ Кіровоградщини оскаржує звільнення

На сайті Міністерства юстиції України запрацював Реєстр судових проваджень у справах по люстрації. Реєстр працює в режимі наповнення і постійно оновлюватиметься.

Наразі у реєстрі згадується про одне провадження, де своє звільнення через люстрацію оскаржує посадовець з Кіровоградщини. 

Так, згідно з даними Реєстру, звільнення оскаржує Сергій Ткачук, який обіймав посаду заступника начальника Управління СБУ в Кіровоградській області з 19.10.2012 по 22.02.2014. Колишній посадовець вимагає визнання протиправним та скасування наказу про звільнення та поновлення на посаді. 

Як ідеться в Реєстрі судових рішень, Кіровоградський окружний адміністративний суд 6.12.2016 ухвалив рішення про зупинення провадження у справі до прийняття рішення Конституційним судом України, який розглядає справу про конституційність закону про люстрацію. 9 березня Вищий адміністративний суд України прийняв до розгляду касаційну скаргу Міністерства юстиції України на ухвалу Кіровоградського окружного адмінсуду. 

Як відомо, в Конституційному суді оскаржують люстрацію 47 нардепів з «Опоблоку», серед яких екс-голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін. Усі вони вихідці з «Партії регіонів».  

935 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.