ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.10.2017 | 09:45

У Кропивницькому запровадять унiверсальнi проїзнi квитки

У Кропивницькому запровадять унiверсальнi проїзнi квитки

У Кропивницькому запровадять унiверсальнi проїзнi квитки для проїзду в тролейбусах та автобусах. Про це зазначив начальник мiського управлiння розвитку транспорту та зв'язку Олександр Вергун пiд час прес-конференцiї.

"На сьогоднi пiдприємство "Електротранс" майже розробило проїзнi квитки на тролейбуси та автобуси. Крiм того, додатково будуть унiверсальнi проїзнi, для користування обома видами транспорту. Чим бiльше поїздок передбачено у квитку тим дешевше буде вартiсть одного проїзду", - зазначив Олександр Вергун.

Наразi автобуси курсують у тестовому режимi, який триватиме до 15 грудня. Вже потiм, вiдповiдно до проведених дослiджень, проводитимуться розрахунки вартостi проїзду.

 "Якщо автобуси будуть незаповненi, їх знiмати з маршрутiв не планують. Можливе хiба що коригування маршруту, а коли завершиться тестовий режим в автобусах буде постiйний графiк", - зазначив Олександр Вергун.

За словами посадовця транспорт з часом оновлюватимуть: купуватимуть новi або не старшi 5 рокiв. Крiм того, наступного року мiська влада оголосить конкурс з перевезення пасажирiв у зв’язку з завершенням договорiв власникiв маршруток. У договорах передбачатимуться новi умови: строком не бiльше 5 рокiв автобуси, якi матимуть не менше 22 мiсць. Старi автобуси 2004-2005 рокiв експлуатувати не будуть.

750 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.