ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.11.2019 | 16:06

Кропивницьким студентам розповіли про правовi послуги, які надають в області

Кропивницьким студентам розповіли про правовi послуги, які надають в області

У Кропивницькому зi студентами-правниками Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка провели відкритий діалог про правовi послуги, альтернативнi сервiси, пiлотнi проєкти та важливiсть раннього доступу до правової допомоги.

Пiд час спiлкування зi студентами юридичних факультетiв директор регiонального центру з надання БВПД в областi Леонiд Кроплiс розповiв їм про правовi послуги, якi надають центри безоплатної вторинної правової допомоги Кiровоградщини.

«Помилка багатьох громадян полягає в тому, що вони не звертаються вчасно до фахiвцiв безоплатної вторинної правової допомоги. Через це втрачають багато часу. Пiд час правопросвiтницьких заходiв ми постiйно наголошуємо про правовi послуги, якi надають центри. Зокрема, захист; представництво iнтересiв у цивiльних та адмiнiстративних справах; складення процесуальних документiв; правова iнформацiя, консультацiї та роз’яснення. Адвокат або фахiвець центру може забезпечити вчасний та якiсний захист кожному клiєнту коштом держави», – пiдкреслив Леонiд Кроплiс.

Адвокатка Оксана Сьора навела приклади з власної практики. 

На основi сюжетiв із фiльмiв пояснила, як незнання власних прав та невикористання можливостi на доступ до правової допомоги може призвести до отримання покарання за злочин, який не вчиняв. Адже дуже важливо, щоб адвокат якомога ранiше вступив у справу. Також детально пояснила студентам, яка участь адвоката у доказуваннi у кримiнальному процесi.

230 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.