ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.03.2019 | 14:35

Кропивницький: збирають кошти на реабілітацію 16-річній дівчині

Кропивницький:  збирають кошти на реабілітацію 16-річній дівчині

16-річна Анастасія Дарієва потребує коштів на реабілітацію. Про це йдеться на сторінці Міжнародного благодійного фонду "Дивожиття" у Фейсбук.

"Дiагноз гiпоксiя ЦНС поставили із народження, та ще й багато iнших. Масажi, якi робили, були неефективними. Настя  плакала, голову не тримала. Усього, що по вiку треба було робити, також не могла. Коли Настi був рiк i чотири мiсяцi ми самi поїхали в Київ на консультацiю. Там зробили знiмок, хоча його робили i ранiше, але вiн не показав, що у дитини шийний хребець не на мiсцi. Найболючiшим було те, що майже усi методики, якi дають результати, ефективнi до року. Ми втратили час. У рiк i п’ять мiсяцiв поставили дiагноз: ДЦП. Нiхто не говорив про те, як прогресуватиме недуга", – розповіла мама дівчини Альона.

Щодва мiсяцi батьки оплачують для Насті iнтенсивну реабiлiтацiю – масаж, ЛФК та мобiлiзацiю суглобiв. Для неї щоразу розробляють комплекс вправ, якi вона виконує. Мама пройшла курси масажу, щоб самостiйно знiмати спастику м’язiв доньцi, але цього замало. Дiвчинка потребує корекцiї хребта та лiкувальних методик, якi є лише у мiжнароднiй клiнiцi iмені Козявкiна. На реабiлiтацiю потрiбно майже 13 тисяч гривень.

РЕКВIЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:

ПАТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок: 26003052916748 
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: «Благодiйна допомога для Анастасiї Дарiєвої»

ЄДИНА Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080.

623 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.