ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.06.2020 | 09:00

Кропивницький: завершили будiвельнi роботи у примiщеннi майбутнього ЦНАПу. ФОТО

Кропивницький: завершили будiвельнi роботи у примiщеннi майбутнього ЦНАПу. ФОТО

У Кропивницькому ЦНАП офiцiйного вiдкриють у серпнi. Про це йдеться на сайті міськради.

Нинi будiвельники завершили всi внутрiшнi будiвельнi роботи. В ЦНАПi вже виконують роботи з налагодження офiсної технiки, встановлюють меблi. Будiвельники ж виконують зовнiшнє оздоблення примiщення та займаються благоустроєм територiї. Проiнспектувавши роботи, міський голова Андрiй Райкович зауважив, нинi територiю навколо ЦНАПу облаштовувати треба з прицiлом на майбутню площу.

"Робiть продумано, щоб потiм, коли будемо реконструювати площу, не довелось рушити все, що робите зараз. Усе повинно бути виконано в єдиному архiтектурному рiшеннi", – наголосив Райкович.

Новий ЦНАП, за словами заступника міського голови Олександра Мосiна – спроєктували за сучасними стандартами якостi надання адмiнiстративних послуг з дотримання вимог доступностi цього об’єкта. У "прозорому офiсi" кропивничани отримуватимуть 320 послуг. Серед них: соцiальнi та пенсiйнi послуги, видача або обмiн паспорта громадянина України для виїзду за кордон, видачi паспорта громадянина України з безконтактним носiєм у формi ID-картки, видача посвiдчень водiя, державна реєстрацiя новопридбаних транспортних засобiв тощо.

256 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.