ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.10.2017 | 10:30

Кропивницький: з наступного тижня на маршрути виїдуть нові автобуси

Кропивницький: з наступного тижня на маршрути  виїдуть нові автобуси

Уже з наступного тижня в Кропивницькому курсуватимуть новi автобуси. Про це сьогоднi, 17 жовтня, на прес-конфренцiї у мiськрадi повiдомили начальник управлiння транспорту та зв'язку Олександр Вергун та директор комунального пiдприємства "Електротранс" мiської ради Олександр Луценко. 

Усього нових автобусiв 20, з них 2 буде в постiйному резервi, а 18 працюватимуть на маршрутах. Наразi 19 транспортних засобiв зареєстрованi, мають державнi номернi знаки i майже готовi до виїзду. За словами Олександра Вергуна, уже сьогоднi-завтра до Кропивницького приїде останнiй 20 автобус, зараз вiн у Києвi на оглядi. 

Команда водiїв для цих маршрутiв вже укомплектована, зараз вони проходять стажування. Дорожнє покриття готове - за цим простежила спецiальна комiсiя iз представникiв полiцiї та ЖКГ. Там, де це було необхiдно, ремонтували дороги, пiдрiзали гiлля i т.iн.

"Є в нас там питання по знакам. Є мiсця, де заїзнi кишенi наявнi, а знакiв немає. Але в нас ще тиждень на вирiшення цих питань", - зазначив Олександр Луценко.


814 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.