ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кропивницький: восьме диво світу за версією обласної філармонії

Кропивницький: восьме диво світу за версією обласної філармонії

За традицією директор обласної філармонії Микола Кравченко і його перший заступник Оксана Буртова зустрічали публіку у фойє і навіть не намагалися приховати своє вдоволення. Ще б! Народ усе йшов і йшов. Давненько я не бачила у філармонії такого напливу. «Так і напиши: «Я була в шоці…», – засміявся Микола Іванович. Ну, шок не шок, а присмак переаншлагу присутній. 

Ось вам і красномовна відповідь на запитання, чи потрібно святкувати 8 Березня. Справа у тому, що концерт присвячувався прекрасній половині людства «Весняне рандеву». Скільки теплих і ніжних слів прозвучало на адресу мам, бабусь, коханих… І яка звучала музика! Не скупилися на епітети і навіть назвали жінку восьмим дивом світу.

Відкрив концерт ансамбль Центру дитячої і юнацької творчості «Росинка», яким керує заслужений працівник культури України Галина Чайковська, композицією «Прийшла весна». Серед запрошених виконавців був відомий не тільки в нашому місті ансамбль бального танцю «Конвалія», що теж вносив весняний настрій в наше «Весняне рандеву». Гарні почуття викликали у присутніх (Як ви здогадуєтеся, переважали в залі жінки) наймолодші учасники концерту – вихованці  студії художнього слова «Юність» ОЦДЮТ. Дзвінко, щиро, весело звучали вітання хлоп’ят. 

Але, звісно, основу концерту становили виступи колективів філармонії. Камерний оркестр «Концертіно», у супроводі якого подарував жінкам знамениту Каватину Фігаро лауреат міжнародних конкурсів Олександр Безай. Вкотре потішив публіку ансамбль «Єлисавет-ретро», який виконав кілька інструментальних номерів і в супроводі якого  виступало тріо «Дежавю», що вже полюбилося  нашій публіці (навіть ходять чутки, що дівчаток збираються переманити, втім, не буду нічого стверджувати, чула краєм вуха, то й з вами ділюсь. А дівчатка гарні і талановиті). 

Ну переповідати  про концерт  справа не така вдячна Коли б я вам заспівала, як Владислав Бурага, Артем Гасленко чи Олексій КозачинськийНе можу. 

І пісень таких не знаю. Хоч усі вони «все про кохання та все про любов». Однак, не можу не сказати про виступ ще одного колективу. Звичайно, про наших зоряних «Зорян»: хореографічну композицію «Козачок» і знаменитий «Чардаш» В.Монті в аранжуванні Миколи Кваші, де солірувала дивовижна скрипалька Марія Бариш. Її слухаєш, за нею спостерігаєш і уявляєш себе серед яких –  небудь «красунь кабаре».

Ну про кабаре це фантазії, а ось зазирнути у філармонійний «Бар-Арт», вгамувати спрагу після  такого чудового концерту і поділитися враженнями, то це запросто. Ми ділилися.  

«Вгадайте, чого мені не вистачало в цьому концерті?» Вгадав Микола Іванович: «Ярослава Страшного?» І  потрапив у точку, як-то кажуть.  Забракло мені «Іспанського болеро», та й тих же «Очей волошкових». Та це вже «суб’єктивні підсумки». Спасибі за концерт. А між іншим, у цей день філармонія концертом порадувала… тричі.

Фото – звідси 


625 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.