ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2020 | 09:36

Кропивницький: в учасника бойових дій почали відмовляти ступні, лiкарi не можуть встановити дiагноз

Кропивницький: в учасника бойових дій почали відмовляти ступні, лiкарi не можуть встановити дiагноз

Родина побратима, загиблого спецпризначенця 3-ого полку Анатолiя Бузуляка потребує допомоги. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала волонтрка Оксана Червоная.

"Анатолiй загинув шiсть рокiв тому, 29 липня 2014 року в селищi Латишеве, пiд час проведення операцiї з порятунку пiлотiв збитих ворогом лiтакiв. Зараз наша допомога вкрай необхiдна рiдному брату Толi, теж учаснику бойових дiй, Сергiю Бузуляку.
У лютому 2019 року Сергiй звернувся до лiкарнi зi скаргою на поколювання спочатку в однiй нозi, а потiм i в iншiй. Довготривале лiкування не дало жодного результату. З часом Сергiй перестав вiдчувати ступнi, ходити йому дедалi важче. До цiєї пори лiкарi не можуть встановити дiагноз. 
З початку березня у Сергiя почали вiдмовляти ступнi, тому зараз вiн пересувається за допомогою спецiальних бандажiв для нiг.
Попереду у батька трьох дiтей – довготривале лiкування, на яке вiн витратив уже понад 150 тисяч гривень", – йдеться у повідомленні.

Пiдтримати родину можна, перерахувавши грошi на картку Приватбанку – 4731 2196 1268 5234 (Бузуляк Галина Дмитрiвна – мама Сергiя).

605 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.