ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.07.2020 | 12:25

Кропивницькі університети зможуть самостійно вирішувати про початок навчання у закладах

Кропивницькі університети зможуть самостійно вирішувати про початок навчання у закладах

Прем’єр-мiнiстр України Денис Шмигаль під час всеукраїнської селекторної наради з представниками мiсцевих органiв влади зазначив, що вiдповiдно до закону про вищу освiту унiверситети мають такий рiвень автономiї та самоврядування, який дозволяє їм самостiйно визначати форми навчання та форми органiзацiї освiтнього процесу. 

Вчена рада закладу вищої освiти ухвалює рiшення з питань органiзацiї освiтнього процесу та визначає строки навчання на вiдповiдних рiвнях.

«В Українi – фактично 1,2 мільйона студентiв, i важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рiшення про те, чи будуть студенти вчитися дистанцiйно, чи будуть ходити в унiверситет треба приймати з огляду на епiдемiологiчну ситуацiю в кожному конкретному регiонi. Звичайно, що всi рiшення треба приймати з огляду на безпеку наших дiтей», – зауважив прем’єр-мiнiстр. 

Мiнiстерство освiти i науки України рекомендує закладам вищої освiти планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень, встановлених урядовою постановою № 641. У разi сприятливої ситуацiї МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рiк за таким розкладом:

– для студентiв 1 курсу (ОС Бакалавр), якi в цьому роцi вступають на навчання до закладiв вищої освiти, – у перiод з 1 по 15 вересня 2020 року;

– для студентiв старших курсiв, починаючи з другого, – з 1 вересня 2020 року;

– для студентiв ОС Магiстр першого року навчання – у перiод з 11 по 15 вересня 2020 року.

197 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.