ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.10.2019 | 12:12

Кропивницький: у жiнки, яку ранiше позбавили батькiвських прав на трьох дiтей, вiдiбрали ще двох

Кропивницький: у жiнки, яку ранiше позбавили батькiвських прав на трьох дiтей, вiдiбрали ще двох

Днями у соцiальнiй мережi Фейсбук мешканець Кропивницького Євген Матико поширив вiдео, на якому видно нетверезу жiнку, за його словами, та двох дiтей.

«Вона досi продовжує пиячити. Люди, будь ласка, зробiть репост, дiтей шкода», – написав чоловiк пiд вiдео.

Дану ситуацiю прокоментувала начальниця управлiння з питань захисту прав дiтей мiськради Тетяна Тимоховська.

«У нiч iз 28 на 29 жовтня управлiння спiльно iз працiвниками полiцiї вилучили двох хлопчикiв iз цiєї родини. Дiтям по чотири та пiвтора рокiв. Вони перебували у жахливих умовах, житло було у занедбаному станi. Мати – з ознаками алкогольного сп’янiння. Дверi її кiмнати у гуртожитку були вiдчиненими. Її намагалися розбудити, але не вдалося. Нинi дiти перебувають у лiкарнi на обстеженнi», – зазначила посадовиця.

За словами Тимоховської, ця родина уже тривалий час – на облiку в управлiннi та центр соцiальних служб веде супровiд.

«Жiнку уже ранiше позбавляли материнських прав на трьох дiтей. З приводу цього трирiчного хлопчика – ранiше подавали позов до суду щодо вiдiбрання дитини. Проте прийняли рiшення повернути хлопчика матерi. Хочу зазначити, щоразу, коли нашi працiвники вiдвiдували цю родину, матiр була у нетверезому станi. Iнколи жiнка виконувала поради фахiвцiв, проте полiпшення ситуацiї не було», – наголосила начальниця управлiння.

I додала, що зараз готують позов до суду щодо позбавлення материнських прав на двох дiтей.

Як повiдомив директор Кропивницького мiського центру соцiальних служб для сiм’ї, дiтей та молодi Олег Краснокутський, фахiвцi робили усе можливе, аби зберегти родину.

«Жiнка отримувала вiдповiднi допомоги – як одинока матiр та допомогу для малозабезпечених родин. Зараз цi виплати зупинять, у зв’язку iз вилученням дiтей. Нашi працiвники всiляко мотивували жiнку вiдповiдально ставитися до своїх батькiвських обов’язкiв. Я наполягатиму, аби цю горе-матiр позбавили батькiвських прав. Ми повиннi дiяти в iнтересах дiтей», – зауважив Краснокутський.

Опiсля обстеження дiтей у лiкарнi їх планують влаштували у форми виховання сімейного типу.

718 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.