ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.07.2020 | 11:20

Кропивницький: у травмпункті завершують ремонт, який вперше зробили за майже сорок років. ФОТО

Кропивницький: у травмпункті завершують ремонт, який вперше зробили за майже сорок років. ФОТО

У травматологiчному пункті Кропивницької лiкарнi швидкої медичної допомоги завершують роботи з облаштування примiщення. Про це йдеться на сайті міськради.

Там працюють чотири бригади робiтникiв, аби до кiнця мiсяця, вiдповiдно до вставленого термiну, повнiстю завершити ремонт.

У вiдремонтованому примiщеннi вже замiнили вiкна, вентиляцiйну систему, у майбутньому рентгенкабiнетi встановили спецiальнi броньованi дверi iз дотриманням усiх стандартiв якостi,  облаштовували пандус. 

Iз мiського бюджету на ремонт травматологiчного пункту вже освоїли 1,100 мiльйона гривень.

За словами заступниці мiського голови Наталiї Дзюби, за кошти мiського бюджету в травматологiчне вiддiлення лiкарнi закупили сучасний рентгенапарат. Його планують встановити по завершенню реконструкцiї примiщення.

"Травматологiчний пункт надає невiдкладну допомогу з 1982 року. Вiд цього часу капiтального ремонту примiщення ще не було. Нам був вкрай необхiдний сучасний рентген апарат для точної дiагностики хворих. Вiн працюватиме цiлодобово, а рентгенсвiтлини друкуватимуться за сучасними технологiями", – пiдкреслив директор ЛШМД Руслан Iванов.

У планах головного лiкаря за власнi кошти закладу вiдремонтувати операцiйну, пiсляоперацiйну кiмнату та гiпсову перев’язочну.

Руслан Iванов продемонстрував частково оновлену покрiвлю адмiнiстративного корпусу лiкарнi, а також свiжоасфальтовану внутрiшньодворову дорогу бiля хiрургiчного вiддiлення за благодiйнi кошти лiкарнi.

\

325 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.