ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.04.2019 | 17:12

Кропивницький: у мікрорайоні Велика Балка триватимуть роботи із зовнішнього освітлення. ФОТО

Кропивницький: у мікрорайоні Велика Балка триватимуть роботи із зовнішнього освітлення. ФОТО

Сьогодні, 18 квітня, на Великій Балці прозвітувала про свою діяльність голова квартального комітету Любов Чущенко. До заходу долучилися депутат округу Андрій Табалов та заступник голови Подільської районної ради Артем Постолатій.

"Ми майже скрізь освітили територію у межах квартального комітету. Залишилися провулок Мухіної, тупик Косий В'ізд, вулиця Чайковського. Зараз через Балку курсує автобус № 118, і навіть запустили нам додатковий рейс", – зауважила Чущенко.

Місцеві мешканці поцікавилися, чи з'явиться у їхньому мікрорайоні аптека та як вирішиться питання щодо водопроводу по вулиці Сєдова.

"Розповім про проблемні питання, які не вдалося поки вирішити. З приводу водопроводу, я підійматиму це питання на апаратній нараді, адже "Водоканал" не є міським підприємством, воно – обласне, і вирішити вашу проблему так швидко не вдасться. Другий момент – аптека. Відповідно до чинного законодавства, приміщення аптеки має бути розміром від 50 квадратних метрів. Таке ми уже знайшли. Проте, аби у вас з'явилася аптека, у місті необхідно створити комунальне підприємство. Я буду спілкуватися із міським головою стосовно цього", – наголосив Табалов.

І додав, що провулок Мухіної, тупик Косий В'ізд, вулиця Чайковського цьогоріч освітлять.

621 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.