ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.05.2020 | 16:04

Кропивницький: у міграційній службі запустили нову послугу

Кропивницький: у міграційній службі запустили нову послугу

Районні підрозділи управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області та центри надання адміністративних послуг в Олександрії та у селі Соколівському Кропивницького району, які надають послуги з оформлення біометричних документів, розпочинають надавати послугу з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки вперше з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків надається безкоштовно. Таку послугу можуть отримати громадяни віком від 14 до 18 років.

Запуск послуги спрощує процедуру отримання послуг державних органів та заощаджує час: відтепер відпадає необхідність відвідування центру обслуговування платників податків для отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Експериментальний проєкт реалізували за участі міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби України, Державної податкової служби України та за підтримки офісу підтримки реформ (SURGe), що фінансується урядом Канади.

Читайте також: Чат-бот запустила міграційна служба на Кіровоградщині

224 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.