ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кропивницький: у літературному музеї відбулася презентація книги Людмили Макей. ФОТО

Кропивницький: у літературному музеї відбулася презентація книги Людмили Макей. ФОТО

Минулої п’ятниці,14 серпня, на Маковія в садибі літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відбулася чергова імпреза проекту «Талановиті родини».

Відома журналістка Людмила Макей презентувала свою першу книгу «З одного тіста», підготовлену у співавторстві з матір’ю Лідією Макей та донькою Катериною Катаровською.

"Усьому потрібен свій час. Презентація моєї книги таки відбулася. Хай і наприкінці літа. Адже спершу призначалася на березень, але зірвалася через карантин. Учасники зустрілися в затінку старої груші незвичайного саду. Тут понад століття тому збирались на посиденьки актори, режисери, меценати. Які імена! Іван Карпенко-Карий, Євген Чикаленко, Марія Заньковецька... А тепер ось і моя скромна персона", – зауважила авторка Людмила Макей.

У програмі, крім власне журналістсько-літературної частини, яку модерувала поетеса Антоніна Корінь, пройшла й перша різножанрова виставка творів Людмили Макей у царині образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Звучали пісні на її вірші. Їх виконувала, як вона сама, так і дуети «Паралелі» та «Лебедина вірність». Вразили приємні сюрпризи з боку гостей. Особливо від олександріців Олени Донець та Олексія Грановського. Їхня незвична манера виконання пісень у супроводі чарівного інструменту хендпен, навіть теоретично нікого не могла лишили байдужим. 

Додамо, що Людмилу Макей вітали не лише кропивничани, але й гості з Дніпра та інших міст. Теплі слова на її адресу прозвучали з уст очільниці літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого Лариси Хосяінової. Керівника журналістів області Петра Мельника. Представників болгарського та вірменського земляцтв Кіровоградщини Сергія Осадчого та Тіграна Хачатряна.

Додамо, що успішно захід пройшов завдяки спільним зусиллям співробітників літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого та небайдужому ставленню до події всіх його учасників.

Фото автора

303 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.