ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.09.2017 | 09:35

Кропивницький: цьогорiч сума збиткiв вiд крадiжок по чотирьом ЖЕО складає більше 70 тисяч

Рiвень крадiжок комунального майна значно зрiс у порiвняннi з минулим роком. Про це зазначив начальник управлiння ЖКГ Вiктор Кухаренко пiд час прес-конференцiї у мiськрадi сьогоднi, 19 вересня.

"Грабують каналiзацiйнi мережi, кришки каналiзацiйних колодязiв, i навiть був  пограбований гараж комунального пiдприємства ЖЕО, звiдки вкрали газонокосарку та iнше приладдя.

У ЖЕО № 4 виявлено 11 випадкiв крадiжок, каналiзацiйнi мережi крадуть десятками метрiв. Щодо таку кiлькiсть випиляти - необхiдно зчинили чималий шум, однак чомусь нiхто з жителiв не помiтив як з пiдвалу виносять каналiзацiйнi мережi i пиляють їх", - зазначив Вiктор Кухаренко.

Керiвники ЖЕО, якi були присутнi на прес-конференцiї, зазначають, що крадiжки зазвичай проходять вдень, але вони дiзнаються про випадки крадiжок тiльки тодi, коли з'явилися їхнi наслiдки  у виглядi затоплення пiдвалiв тощо.

"Також прилади опалення з мiсць загального користування - батареї з пiд'їздiв. Ми особисто неодноразово знаходили металевi частини викраденого комунального майна у пунктах прийому металобрухту", - зазначила керiвниця ЖЕО № 4 Людмила Запорожець.

Сума збиткiв вiд початку року по чотирьом ЖЕО складає орiєнтовно 71 тисячу гривень.

675 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.