ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.06.2019 | 17:13

Кропивницький та Польща: настав час розвивати економічні зв’язки. ФОТО

Кропивницький та Польща: настав час розвивати економічні зв’язки. ФОТО

Сьогодні, 10 червня, у Кропивницькому міський голова Андрій Райкович провів робочу зустріч із представниками делегації консульського відділу Посольства Республіки Польща у місті Києві Доротою Дмуховською та Яцеком Гоцловським. Про це ідеться на сайті міськради.

"Наше місто у нинішньому році відзначає 265-річницю заснування. Воно розташоване у центрі України, має багату історію, свої національні традиції. Кропивницький тісно співпрацює з Польщею в галузях культури та духовних зв’язків. У музичній школі № 1 давно є музей імені Кароля Шимановського. У кількох навчальних закладах учні вивчають польську мову, як іноземну. Але разом із тим хотіли б розвивати тісніші економічні стосунки і збільшити зовнішній торгівельний оборот з Республікою Польща", – зауважив Андрій Райкович.

Міський голова висловив сподівання, що пані Дорота Дмуховська і вся консульська група спільно з командою міської ради долучаться до напрацювання нової економічної дорожньої карти між Кропивницьким та містами Польщі.

"Я не вперше у місті і бачу, що багато змінилося у кращий бік. Нам це дуже приємно. Також вдячна, що підтримуєте польську громаду не словами, а реальними діями та вчинками", – наголовила пані Дмуховська

Андрій Райкович запросив польську сторону на одну з найбільших міжнародних сільськогосподарських виставок "АгроЕкспо", театральний фестиваль "Вересневі самоцвіти" й на заходи зі святкування Дня міста у Кропивницькому.

202 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.