ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.11.2020 | 09:58

Кропивницький стане місцем проведення міжнародної наради за участю спеціалістів Швеції і Норвегії

Кропивницький стане місцем проведення міжнародної наради за участю спеціалістів Швеції і Норвегії

У міській раді Кропивницького готують до реалізації проєкт приведення у безпечний стан майданчика захоронення відходів дезактивації “Веселівське родовище”. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Сергій Коваленко під час брифінгу учора, 17 листопада, інформує пресслужба міської ради.

"Ми вже тривалий час працюємо над розв’язанням цієї актуальної для громади проблемою, та, на жаль, COVID вніс корективи у наші плани. Сьогодні карантинні заходи не дозволяють повною мірою розпочати дослідницьку та локалізаційну роботу у “Веселівькому родовищі”. Ми шукали оптимальні шляхи вирішення екологічного питання та вийшли у пошуках на консорціум Швеція-Норвегія, який і планує надати місту всебічну допомогу", – зазначив Сергій Коваленко.

За інформацією начальника управління, 19 листопада відбудеться стартова міжнародна он-лайн нарада за участю спеціалістів Швеції і Норвегії, під час якої будуть обговорені деталі спільної програми дій: “Оцінка ризиків і розробка проєкту реабілітації для успадкованого майданчика зберігання радіоактивних відходів “Веселівське” у Кіровоградській області».

Читайте також: У Кропивницькому майже сотня містян, які постраждали від буревію, отримали матеріальну допомогу 

228 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.