ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.01.2020 | 09:47

Кропивницький: що показала перевірка ТЦ «Плазма». ФОТО

Кропивницький: що показала перевірка ТЦ «Плазма». ФОТО

Учора, 9 сiчня, у Кропивницькому у торговельному центрі «Плазма» рятувальники перевiрили стан пожежної безпеки. Про це повідомили у ДСНС України в областi.

Iнспектори Кропивницького мiськрайонного вiддiлу ДСНС областi перевiрили, як працюють системи оповiщення та системи автоматичної пожежної сигналiзацiї та пожежогасiння, де мають знаходитися засоби пожежогасiння та у якiй кiлькостi. 

Практична фаза перевiрки складалася iз вiдпрацювання персоналом та вiдвiдувачами закладу евакуацiї, а також працiвники закладу потренувалися застосовувати  вогнегасника.  Бiйцi 1-ого ДПРЗ провели тренувальне гасiння умовної пожежi.

Також того дня провели перевiрку Кропивницького iнституту приватного вищого навчального закладу «Унiверситет сучасних знань». У вишi з'ясували плани та шляхи евакуацiї з примiщень, наявнiсть та стан протипожежних засобiв, систем пожежогасiння, провели роз’яснювальну роботу для педколективу та працiвникiв щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дiй пiд час виникнення надзвичайної ситуацiї.

716 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.