ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.01.2020 | 14:24

Депутат Андрій Табалов розповів про цьогорічні плани на Великій Балці, що у Кропивницькому. ФОТО

Депутат Андрій Табалов розповів про цьогорічні плани на Великій Балці, що у Кропивницькому. ФОТО

Сьогодні, 24 січня, секретар міської ради Кропивницького та депутат від фракції "Наш край" Андрій Табалов прозвітував перед своїми виборцями на окрузі № 42.

"Найголовніше спільне надбання нинішньої влади та моє як секретаря міськради – це команда. Такого не було останні 20 років. Не було ефективної праці, а відповідно – й результатів. Ми об'єдналися з міським головою Андрієм Райковичем, об'єдналися з депутатським корпусом. Було складно, али ми спільними зусилями це зробили. Є взаєморозуміння, яким чином ми бачимо Кропивницький у майбутньому", – зазначив на початку звіту Табалов.

За звітний період до приймальні секретаря надійшло 76 звернень, по 43 зверненнях люди отримали матеріальну допомогу на лікування. 

"На окрузі виконали капітальний ремонт вуличного освітлення по провулку Матросова. Роботи розпочали ще у 2018 році. Такі ж роботи провели і по тупиках Береславського та Мирного, освітлили майданчик на розі вулиць Шевченка та Світлої, де ми постійно зустрічаємося. Виконали герметизацію дворових колодязів на Студентському бульварі, замінили ліхтарі по вулиці Чайковського. Замінили і внутрішньо-будинкові інженерні мережі водопостачання, водовідведення та теплопостачання. Провели грейдерування доріг", – наголосив депутат.

Андрій Табалов розповів і про основні цьогорічні плани на окрузі.

"Було багато пропозицій від мешканців. Нинішнього року намагатимемося заасфальтувати вулицю Шевченка – від Сєдого до Світлої. Плануємо відновити мережі зовнішнього освітлення по провулках Мухіної, Ананьївському, Голубиному, Мирному, Скелястому, по тупику Косий В'їзд. Також реалізовуватимемо капітльний ремонт містків. Зокрема, через річку Бьянку (район вулиць Шевченка та провулку Шевченка), біля будинку за адресою: вулиця Колодязьна, 46 та біля будинку за адресою: Колодязьна, 69", – зауважив обранець.

Андрій Табалов звернув увагу, що він завжди відкритий до нових пропозицій, і тільки у взаємодії можна досягти значних результатів.

Опісля виборці поспілкувалися із депутатом, розповіли про проблемні питання, зокрема, мешканці озвучили своє незадоволення роботою водоканалу.

Як раніше повідомляв РК, у Кропивницькому протягом чотирьох днів поспіль тече вода із каналізаційного люку за адресою: вулиця Світла, 73, що на Великій Балці.

327 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.