ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кропивницький: щедрий вечір у міському літературному музеї. ФОТО

Кропивницький: щедрий вечір у міському літературному музеї. ФОТО

Сьогодні, 16 січня, в літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, провели літературно-мистецький захід «Вишиваємо, всміхаємось, співаємо».

Очільниця літературно-меморіальному музею Івана Карпенка-Карого Лариса Хосяінова, посилаючись на спогади Панаса Саксаганського (Тобілевича), принагідно розповіла присутнім митцям, літераторам, народним майстрам, журналістам про те, як у цьому будинку більше ста років тому Різдвяні та Новорічні свята відзначали його господарі - Тобілевичі.

"Власне, це – барвистий, голосний і веселий щедрий вечір, який ми провели за традицією українських вечорниць. Його гасло «Радіємо, бо ми того варті», – пояснила модераторка заходу поетеса Антоніна Корінь.

Неповторну атмосферу свята створив яскравий фольклорний колектив «Чиста криниця» будинку культури «Авіатор», що в обласному центрі. Крім запальних пісень його учасники доволі креативно привітали з днем народження голову обласного осередку Національної спілки письменників України Василя Бондаря та почесну громадянку селища Нове Віру Махоріну.

У другій частині програми виступив відомий далеко за межами Кіровоградщини артист розмовного жанру Петро Чорноморченко. Попри поважний вік він порадував не лише веселими гуморесками, але й виставкою власних вишивок «Чарівний хрестик».

В заходах приймали участь також члени «Єлисаветградського узвозу» Ірина Шестакова та Валентина Орловська, котрі презентували вишивку та власноруч виготовлені ляльки.

Фото автора

284 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.