ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.07.2020 | 12:20

Кропивницький: понад двi тисячi школярiв стали вiдмiнниками

Кропивницький: понад двi тисячi школярiв стали вiдмiнниками

Минулого тижня спецiалiсти управлiння освiти мiської ради Кропивницького видали понад дві тисячi свiдоцтв про здобуття базової середньої освiти випускникам дев'ятих класiв, 141 школяр отримав їх із вiдзнакою. Про це йдеться на сайті міськради.

Через карантин дистанцiйно проводили спортивнi, екологiчнi, театральнi, мовнi, правовi заходи в рамках роботи "Лiтнiх шкiл".

"На базi КЗ "Вiкторiя-П" працювала онлайн школа робототехнiки “Robo Smart”. Табiр працював за кiлькома напрямками: наука i технологiї, творче моделювання та випробування, представлення та захист своїх робiт i змагання для сучасних роботiв. Учасники лiтнiх таборiв взяли участь в iнтерактивних освiтнiх заходах та мали змогу реалiзувати власнi технiчнi проєкти", – зауважила заступниця мiського голови Наталiя Дзюба.

І додала, що у закладах освiти № 8, 16, 20, 35 тривають капiтальнi ремонти сантехнiчних вузлiв. Проводять органiзацiйнi заходи з пiдготовки до вiдкриття додаткових груп у закладах дошкiльної освiти. Нинi у садочка працює 177 груп, якi вiдвiдують 1600 дiтей.

Читайте також: Радянське минуле: проєкт учнів із Кіровоградщини переміг у конкурсі

263 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.