ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.05.2020 | 10:39

Кропивницький: помер почесний громадянин мiста Віталій Кривенко

Кропивницький: помер почесний громадянин мiста Віталій Кривенко

У Кропивницькому помер архітектор та геральдист, почесний громадянин мiста Віталій Кривенко. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав міський голова Андрій Райкович.

"Вiн залишив по собi добру спадщину. Пам‘ять про творчу особистiсть, яка присвятила себе нашому мiсту, буде свiтлою i вдячною", – написав Райкович.

Вiталiю Кривенку було 82 роки. Вiн брав участь у розробцi генерального плану Кропивницького та є автором понад 50-ти проєктiв споруд та пам'ятникiв. Найвiдомiшi з них: Меморiальний комплекс на Фортечних валах, пам'ятник Богдану Хмельницькому, скульптура Ангела-провiсника (скульптор А. Гончар), встановлена у нiшi мансардного поверху головпоштамту, пам'ятник Янголу-Охоронцю (скульптор А. Гончар) та площа навколо нього, пам'ятник засновникам заводу "Червона Зiрка" братам Ельвортi, пам'ятник Олександру Пашутіну на площi бiля Кропивницької мiськради, яка оформлена за його проєктом, архiтектурно-скульптурна композицiя "Студентство" (скульптор В. Цисарик) на площi поруч із Центральноукраїнським нацiональним технiчним унiверситетом.

335 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.