ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.04.2017 | 13:41

Кропивницький перейняв естафету у флешмобі, присвяченому безпеці дорожнього руху. ФОТО. ВІДЕО

Кропивницький перейняв естафету у флешмобі, присвяченому безпеці дорожнього руху. ФОТО. ВІДЕО

Сьогоднi на площi бiля мiськради вiдбувся масштабний всеукраїнський флешмоб з безпеки дорожнього руху «БДР-challenge». Учасниками флешмобу стали працiвники патрульної поліції та вихованцi танцювальних колективiв мiста. Естафету флешмобу перейняли вiд Черкас.

За словами органiзаторiв, Кропивницький – 14-те мiсто, яке бере участь у флешмобi. Акцiя спрямована на привернення уваги учасникiв дорожнього руху до правил безпечної поведiнки на дорозi.

«Ми наголошуємо на необхiдностi дотримання правил дорожнього руху. Сподiваємося, що захiд запам’ятається кропивничанам i вони будуть чемними на дорозi», - зазначила старший iнспектор з особливих доручень Нацполiцiїв областi Ольга Волок.

Неформальним лiдером флешмобiв є iнспектор «Грива». Це iграшка у полiцейськiй формi, яка мандрує з мiста до мiста. У рюкзаку iнспектора є шеврони з назвами кожного мiста-учасника флешмобу.

21 квiтня акцiя завершиться у Києвi на однiй із центральних площ. До фiнального флешмобу долучаться працiвники профiлактичної служби з усiх областей.

Кропивницькi учасники флешмобу передали естафету Херсону. 
Фото, відео - Дар'я Барвінок

1450 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.