ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.07.2019 | 10:07

Кропивницький: оголосили конкурс на посаду фахівців двох інклюзивно-ресурсних центрів

Кропивницький: оголосили конкурс на посаду фахівців двох інклюзивно-ресурсних центрів

Управління освіти міської ради Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» та «Інклюзивно-ресурсний центр № 3». Про це ідеться на сайті міськради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія»), «Фізична реабілітація»; фізичний і психічний стан здоров’я.

Перелік документів, які необхідно подати особисто (або поштою): письмова заява про участь у конкурсі; резюме (у довільній формі); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки; копію документа про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Довідково: додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 050-876-63-09 або Е-mail: [email protected]Дата і місце проведення конкурсного відбору: 20-21 серпня нинішнього року, вулиця Велика Перспективна, 41, каб. № 215).

100 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.