ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.02.2019 | 10:49

Кропивницький: очільник ОДА закликав правоохоронців пришвидшити розслідування подій у медунівері

Кропивницький: очільник ОДА закликав правоохоронців пришвидшити розслідування подій у медунівері

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко прокоментував події довкола філії Донецького Національного медичного ніверситету у Кропивницькому, що стали топовими новинами на шпальтах газет та центральних телеканалів. Про це поінформували у прес-службі ОДА.

"Декілька років тому ми з величезним задоволенням прихистили університет у обласному центрі, надали технічні можливості, і, якби знову стояв вибір, чи потрібно це робити, абсолютно ствердно сказав би, так - потрібно. Адже, роблячи такі кроки, ми мали єдину мету – отримати ще більше лікарів, яких в області не вистачає. За останні чотири роки ми інвестувавши сотні мільйони гривень в охорону здоров'я області, модернізували лікарні, придбали нове обладнання, автотранспорт. Безумовно, щоб все це успішно функціонувало, нам потрібні лікарі. Прикро, що у декого були інші цілі, розбіжні з прагненням обласної та міської влади. Хтось передбачав, що створить собі можливість, щоб "нагріти руки",– наголосив Сергій Кузьменко під час щотижневої апаратної наради.

Звертаючись до правоохоронних органів керівник області закликав "раз і на завжди дати по руках людям, які не розуміють, що таке інтерес країни, її імідж, честь і совість, а бачать перед очима лише доларові купюри".

"Цьому потрібно покласти край. Знаю, що робота вже робиться. Але просив би пришвидшити, щоб суспільство отримало відповідь на те, як діятимуть правоохоронні органи у випадках, коли хтось безсоромно займається шахрайством. Не моя справа розслідувати, хто, кому, що перераховував і хто, куди кошти не доплатив. Для цього є правоохоронна система. Тому прошу  –негайно дати оцінку подіям в університеті. Злодії мають знаходитись у в’язниці, а люди, які прийняли рішення пов'язати з Україною студентські роки повинні отримати бажану освіту", –  зазначив Сергій Кузьменко. 


141 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.