ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.08.2020 | 17:49

Кропивницький: новообрана Громадська рада розпочала свою роботу

Кропивницький: новообрана Громадська рада розпочала свою роботу

Учора, 4 серпня, провели перше засiдання новообраного правлiння Громадської ради при виконавчому комiтетi мiської ради Кропивницького. Про це йдеться на сайті міськради.

Пiд час засiдання члени правлiння детально обговорили органiзацiйнi питання дiяльностi робочих органiв ради. Голови постiйних комiсiй найближчим часом мають органiзувати засiдання профiльних комiсiй, на яких будуть обговорювати напрями роботи, актуальнi проблеми, якi хвилюють громаду та пропозицiї до пiврiчного перспективного плану роботи Громадської ради.

Пiд час дiалогу членiв правлiння та секретаря мiської ради Андрiя Табалова особливу увагу придiлили шляхам вирiшення проблемних питань, якi потрiбно вирiшувати у взаємодiї влади та громадськостi. Це – взяття на баланс дитячих та спортивних майданчикiв комунальними пiдприємствами мiста, озеленення Кропивницького, очищення русла рiчки Iнгул, функцiонування житлово-комунальної сфери, наповнення бюджету мiста тощо.

Пiд час обговорення Андрiй Табалов зауважив, що для ефективного вирiшення нагальних проблем до роботи Громадської ради слiд активнiше залучати працiвникiв виконавчих органiв, якi вiдповiдають за той чи iнший напрям дiяльностi мiської ради. I запропонував вже на наступне засiдання правлiння запросити керiвникiв вiдповiдних вiддiлiв та управлiнь.

"Мiська влада завжди пiдтримує громадськi iнiцiативи, дослухається до рiшень Громадської ради, як дорадчого органу. I я, i мiський голова виступаємо за конструктивний дiалог, бо Громадська рада представляє iнтереси рiзних груп громадян, охоплює бiльшiсть мiських громадських органiзацiй. Тому ми повиннi з вами спiвпрацювати з усiх важливих для мiста питань", – зазначив Табалов.

Насамкiнець голова Громадської ради Леонiд Лузан звернувся до голiв комiсiй, з проханням пiдготувати питання до керiвникiв виконавчих органiв, щоб на наступному засiданнi розглянути їх та знайти спiльнi шляхи вирiшення проблем, якi викликають занепокоєння громадськостi.

Читайте також: У Кропивницькому сформували новий склад Громадської ради 

295 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.