ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.02.2019 | 10:21

Кропивницький: на Жадова голови ОСББ зустрілися із керівниками поліції. ФОТО

Кропивницький: на Жадова голови ОСББ зустрілися із керівниками поліції. ФОТО

Учора, 7 лютого, у приймальні на окрузі депутата Андрія Табалова на Жадова, що в обласному центрі, провели зустріч керівництва Кропивницького відділу поліції ГУНП області із представники ОСББ та завідувачами будинків.

На заході були присутні секретар мiської ради Андрiй Табалов, представники поліції різних управлінь, зокрема, командир батальйону поліції охорони Ігор Дзядевич, начальник сектору дільничних офіцерів поліції Олег Петров, заступник начальника управління патрульної поліції Костянтин Лопатін. 

Голови ОСББ та завідувачі будинками озвучили проблеми, які найбільше турбують мешканців округу. Їм дошкуляє поведінка частини молоді, які руйнують домофони у під'їздах, шумлять у квартирах, але ще більше – доступні нарко-точки. Не цілком задоволені люди і роботою поліції, представники ОСББ зауважують, що правоохоронці не завжди слідкують за порядком.

"У нас на Жадова, 30, створили несанкціоновану стоянку на зеленій зоні, хоча поряд є спеціально відведене для транспорту місце. Крім того, скандальна стоянка – поряд із дитячим майданчиком, де граються діти, вони можуть випадково  м'ячем влучити по машині. Кому потрібні такі неприємності? Ми робимо власникам автівок зауваження, але вони не реагують", – обурювалася  кропивничанка Тетяна Іващенко.

Начальник сектору дільничних офіцерів поліції Кропивницького Олег Петров записав усі озвучені скарги та запевнив, що розгляне їх.

"Останнім часом ми з працівниками поліції систематично  співпрацюємо, і це не перша наша зустріч та не остання. Сьогодні тут присутні різні керівники поліції, щоб ви могли вирішити проблеми, які вас турбують", – зауважив  Андрій Табалов.

Під час зустрічі одна із мешканок мікрорайону – Галина Миколаївна – подякувала Олег Петрову за допомогу. Раніше жінка написала заяву, що вона уклала договір із працівниками, які виготовляють меблі, але ті не виконували умов договору. Поліція відреагувала на скаргу, жінка залишилася задоволеною їхньою роботою.

417 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.