ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кропивницький: літературно-меморіальний музей на карантині, однак довкола життя вирує. ФОТО

Кропивницький: літературно-меморіальний музей на карантині, однак довкола життя вирує. ФОТО

Принагідно до бурхливих і хвилюючих подій пандемії теперішньої хвороби коронавірусу, згадуючи «Декамерон» Джованні Боккачо, а відповідно й епідемію чуми в Італії 1348 року, теплого сонячного ранку, у день весняного рівнодення, проходячи спустілою вулицею Тобілевича, що в Кропивницькому, привернуло увагу оголошення, вивішене на дверях міського літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого: «На період карантину музей для відвідувачів не працює».

"Так, наш музей дійсно на період від 17 березня до 3 квітня  закрито для відвідувачів. Не тільки для будь-яких груп, але й поодиноких любителів літератури. Але, попри всі негаразди, колектив продовжує працювати. Це стосується й науково-дослідної роботи, й підготовки до наступних виставок та творчих зустрічей з літераторами в майбутньому", – розповіла очільниця закладу Лариса Хосяінова.

І хоча люди в ці дні сюди не заходять, утім, весна бере своє. В саду, який нагадує про колись просторе обійстя Тобілевичів, котрі понад століття тому приймали тут цвіт українства, уже розквітають абрикоси, цвіте пушкінія (білі квіти з блакитною смужкою), морозник (фіолетовий та білий), проліски, жовтий печіночник, як називають цю квітку в народі та інші квіти. А в невеличкій водоймі скоро випірне й зацвіте різновид латаття.

Фото автора

668 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.