ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кропивницький літературно-меморіальний музей Івана Карпенка-Карого готується до 25-річчя. ФОТО

Кропивницький літературно-меморіальний музей Івана Карпенка-Карого готується до 25-річчя. ФОТО

Як відомо нинішнього року виповнюється четверть віку з часу появи на мистецько-туристичній мапі Кропивницього літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого.

Звісно, що в будинку, де колись проживала багата талантами родина Тобілевичів, попри всесвітні негаразди останніх місяців, продовжує кипіти науково-дослідницька діяльність, проводяться - хай і віртуальні, - але виставки, плануються творчі зустрічі, презентації нових книг, відзначення 175-річчя від дня народження українського драматурга й театрального діяча Івана Карпенка-Карого тощо.

А що у ці липневі дні на погляд пересічного відвідувача являє собою та територія, що лишилася від саду-городу колишніх власників? Карантин послабили, а тому нам з онукою пощастило заглянути до надвірного простору музею. Виявилося, що за останній час музейникам вдалося доволі помітно облагородити територію. Звично радують око старі й молоді вишні, яблуні, груші та кущові ягідники. Клумби заквітчані лілейниками й трояндами. Вабить прохолодою невеличка водойма з німфеями та іншими водяними рослинами. Виріс новий паркан. З’явилося кілька заквітчаних локацій з дерев’яними лавами для відпочинку й творчої роботи відвідувачів та літераторів.

І, що приємно, з’явилася надія, що й розпочата робота по омолодженню й покращенню дизайну саду літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого не припиниться.

Фото автора

857 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.