ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.05.2020 | 16:21

Кропивницький: коли і як пройде пробне ЗНО

Кропивницький: коли і як пройде пробне ЗНО

Пробне ЗНО з української мови та лiтератури вiдбудеться 15 червня, з iнших предметiв – 17 червня. Про це йдеться у вiдповiдному наказi Українського центру оцiнювання якостi освiти.

Оновленi запрошення-перепустки з адресами пунктiв пробного тестування з'являться в особистих кабiнетах учасникiв пробного ЗНО з 1 червня. 

Для входу в особистi кабiнети на сайтi вiдповiдного регiонального центру оцiнювання якостi освiти необхiдно ввести логiн та пароль, отриманi ранiше вiд РЦОЯО. 

Для друку запрошення-перепустки необхiдно скористатися опцiєю “Сформувати запрошення-перепустку” – документ завантажиться у форматi PDF, пiсля чого його можна буде роздрукувати.

Вхiд учасникiв до пунктiв проведення тестування вiдбуватиметься за наявностi:

·  оригiналу документа, за яким вiдбувалась реєстрацiя на пробне ЗНО (паспорт, ID-картка тощо);

·  запрошення-перепустки;

·  засобiв iндивiдуального захисту – маски або респiратора (у тому числi виготовлених самостiйно).

Рекомендовано мати при собi двi-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, за бажанням – прозору пляшку з питною водою i антисептик для рук.

Визначити результати пробного ЗНО можна буде за допомогою онлайн-сервiсу. Для цього учаснику потрiбно буде занести свої вiдповiдi до спецiального сервiсу “Визначення результатiв пробного зовнiшнього незалежного оцiнювання” у такi термiни:

·  15-17 червня – з української мови i лiтератури;

·  17-19 червня – з iсторiї України, математики, бiологiї, географiї, фiзики, хiмiї, а також англiйської, нiмецької, французької та iспанської мов.

Для тих, хто скористається такою можливiстю, результати тестування з української мови оприлюднять до 21 червня, з решти предметiв – до 23 червня.

Як раніше повідомляв РК, основна сесiя ЗНО-2020 вiдбудеться 25 червня – 17 липня, результати стануть вiдомi до 29 липня.

314 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.