ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.10.2020 | 12:24

Кропивницький: кого підозрюють у крадіжці плит злiтно-посадкової смуги аеропорту

Кропивницький: кого підозрюють у крадіжці плит злiтно-посадкової смуги аеропорту

За процесуального керiвництва Кiровоградської мiсцевої прокуратури слiдчі Кропивницького вiддiлу полiцiї ГУНП в областi оголосили про пiдозру 43-рiчному кропивничанину, за фактом крадiжки в особливо великому розмiрi плит зi злiтно-посадкової смуги мiсцевого аеропорту (ч.4 ст. 185 КК України). Про це поінформували у пресслужбі прокуратури області.

Пiдозру оголосили за ознаками складу кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадiжка вчинена в особливо великих розмiрах) КК України.

За даними слiдства, мешканець обласного центру, в перiод із лютого по травень поточного року, використовуючи пiдроблений договiр купiвлi-продажу аеродромних плит ПГ-14, за допомогою заздалегiдь заготовлених транспортних засобiв, шляхом вiльного доступу, здiйснив їх демонтаж. У незаконний спосiб пiдозрюваний заволодiв плитами злiтно-посадкової смуги  мiсцевого аеропорту у кiлькостi 60 штук на 585 тисяч гривень.

Нині в осiб, причетних до вчинення вказаного кримiнального правопорушення правоохоронцi провели санкцiонованi обшуки, у ходi яких вилучили оригiнали договорiв та комп’ютерну технiку, на якiй, ймовiрно, виготовляли пiдробленi договори.

На даний час досудове розслiдування триває. Вживаються заходи, щодо виявлення та встановлення усiх осiб причетних до скоєння цього злочину.

Читайте також: Правоохоронцi повiдомили кропивничанину пiдозру в умисному пошкодженнi майна мiсцевого жителя 

596 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.