ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.10.2017 | 16:20

Кропивницький: керівник СІЗО намагався дати хабар прокурору, щоб не виправляти порушення установи

Кропивницький: керівник СІЗО намагався дати хабар прокурору, щоб не виправляти порушення установи

Замiсть того, щоб виправити порушення в дiяльностi державної установи «Кропивницька установа виконання покарань №14» (СIЗО), її керiвник намагався вирiшити питання, запропонувавши хабара працiвнику прокуратури. Про це пiд час брифiнгу в прокуратурi Кiровоградського областi зазначив начальник вiддiлу прокуратури Олександр Замороз.

"Слiдчi прокуратури Кiровоградської областi спiльно з працiвниками служби безпеки України в областi та за участi Генеральної iнспекцiї Генеральної прокуратури України затримали начальника державної установи «Кропивницька установа виконання покарань № 14», який намагався надати неправомiрну вигоду працiвнику прокуратури у розмiрi 2400 гривень та матерiальнi цiнностi у розмiрi 10 000 гривень. Керiвник СIЗО замiсть того, щоб усунути суттєвi порушення в дiяльностi установи, на якi неодноразово вказувала прокуратура, намагався домовитися, аби прокурор їх «не помiчав», а також не iнiцiював питання про притягнення його як керiвника до вiдповiдальностi за документами прокурорського реагування", - зазначив Олександр Замороз. 

Серед порушень установи, були зокрема такi: 

- недотримано право на норму житлової площi; 

- неправильне розсадження ув'язнених, наприклад ранiше засудженi в iзоляторi з не судимими; 

- порушення санiтарного стану; 

- недолiки у системi сигналiзацiї;

 - недостатня забезпеченiсть постiв працiвниками (половина постiв була без охорони); 

- чисельнi порушення порядку ув'язненими, зокрема наявнiсть в камерi телефонiв, виготовлення алкогольних речовин, наявнiсть у камерах шприцiв, ножiв, викруток, молоткiв, i навiть ключiв вiд камер. 

Пояснити, яким чином цi речi опинилися у камерах, керiвник СIЗО не змiг. Однак замiсть того, щоб вжити заходiв та виправити порушення, він вирiшив "домовитися" з представником прокуратури. Про пропозицiю надання неправомiрної вигоди прокурор повiдомив керiвництво, вiдтак правопорушника було затримано пiсля вчинення злочину. У прокуратурі наголосили, що сьогоднi порушнику буде повiдомлено про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримiнального кодексу України (надання неправомiрної вигоди особi, що займає вiдповiдальне становище) та протягом 60 годин йому оберуть мiри запобiжного заходу. Зауважимо, що санкцiя ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у видi позбавлення волi на строк вiд чотирьох до восьми рокiв з конфiскацiєю майна.
1712 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.